Life Scars/Bagna – split LP

Kolejny wydawniczy unite, którego wcale niezakazanym owocem jest likwidujący granicę Schengen polsko-białoruski winylowy split LP Life Scars/Bagna.
Doskonale znane w Polsce Life Scars czyli ekipa punx 3+1 lub odwrotnie 1+3:), z Białej Podlaskiej, tak jak na poprzedniej swojej płycie zachowuje brudne, a zarazem melodyjne brzmienie. Sześć nowych numerów z tego LP (nagranych w sierpniu 2011 roku w Studio Fonia – http://studiofonia.pl), to nic innego jak kontynuacja ich punk’owego grania: życiowe, polityczno-społeczne texty mieszają się z melodyjnymi jak i mocniejszymi akcentami.
Bagna natomiast kolejny raz udowadnia, że jest jedną z lepszych hardcore/punk’owych kapel w Europie, siedem sprawnie zagranych numerów: konkretne, bezkompromisowe, polityczne texty, a do tego mega sympatyczna ekipa, którą będzie można ponownie zobaczyć na kilku koncertach w PL w tym roku.
Wszystkie płyty dostępne będą na 180gr winylu (400 sztuk wersja regularna – czarna / 150 sztuk wersja limitowana – przeźroczysty czerwony), standardowo w środku: wkładki z tłumaczeniami textów, a w wersji limitowanej dodatkowo plakat wykonany metodą sitodruku przez zaprzyjaźniony kolektyw drukarski z poznańskiego Rozbratu. Całość zapakowana w gustowną okładkę made by Wechter.

TRACK LIST:
Life Scars:
1. Intro
2. Solidarność
3. Nie ma załamka
4. Skłotowy
5. Nasz punk
6. „Jestem, byłam, mam”

Bagna:
1. Betraying myself
2. No compromise
3. Freedom inside a prison
4. Three chords, thousands of broken strings
5. Remember where we are going
6. Rat’s snout
7. Theory of fear

PRESSING INFO:
400 egz. czarny winyl
150 egz. przeźroczysty czerwony
10 egz. test press (nie na sprzedaż)

NAKŁAD NO PASARAN RECORDS WYPRZEDANY