Dzieci – Tylko Ty LP

Zespół Dzieci powstał w lecie 1989 r. gdy do składu zimnofalowej formacji Deportacja Niewidzialnych: Jacek Chorzępa – voc., Rafał Chmielewski – git., Piotr Szwaja – dr., dołączył na gitarę basową Andrzej Bakselerowicz z grupy Radio Anna. W tym składzie zespół grał wiele koncertów i wczesną wiosną 1990 r. zarejestrował swoje pierwsze nagrania, które ukazały się na wydanej potem kasecie przez NTOK.

W 1991 roku nastąpiła zmiana składu i w miejsce Piotrka, dołączyli Witold Przepióra na gitarze i Tomasz Weryszko na perkusji. W tym składzie zespół nagrał 27 – 30 sierpnia w Zielonej Górze demo TYLKO TY, które zostało wydane przez wydawnictwo FALA. Grupa zagrała serię udanych koncertów w Polsce i na terenie Niemiec, wystąpiła na festiwalu UNDERFAST 1991, czy ROCK FESTIWAL – KADZIELNIA w Kielcach 1992 r.

W 1993 r. zespół zakończył swoją działalność. Nagrania Dzieci, można znaleźć jeszcze na wydanej przez wydawnictwo FALA kasecie koncertowej LIVE IN FRANKFURT z występu w klubie MIKADO we Frankfurcie nad Odrą 11.04.1992

TRACK LIST:
Side A:
1.Jeden czas (wojny i pokoju)
2.Miłość jest…
3.Na ścianach piszą miłość
4.Tylko ty

Side B:
1.Ta sama historia
2.Los dziobanos
3.Śmiały lecz pokorny

PRESSING INFO:
100 egz. czarny winyl
100 egz. marble winyl

NAKŁAD NO PASARAN RECORDS WYPRZEDANY