0

CD EYE FOR AN EYE – GŁOS

no_pasaran_records-eye_for_an_eye-glos_CD
EYE FOR AN EYE przedstawiać nie trzeba. Ten zespół jest doskonale rozpoznawalny, to jedna z głównych sił napędowych współczesnej sceny HC/Punk w Polsce. Ich koncerty, płyty i działalność w lokalnej scenie uderzają szczerością, zaangażowaniem i autentycznością. To jeden z tych zespołów, które w czasach stylistycznych podziałów potrafią skupić pod jedną sceną punx, skins i HC płci obojga. To też jeden z tych zespołów, które w czasach, gdzie przekaz schodzi na drugi plan, potrafią mówić o rzeczywistych problemach i robią to w umiejętny i skuteczny sposób. Ogromna w tym zasługa ekspresji i charyzmy wokalistki Ani i solidności reszty składu. Eye For An Eye może być jednocześnie doskonałym zespołem dla każdego zaczynającego swoją przygodę z punk rockiem, jak i dla weteranów wspominających zaangażowanie starych kapel z lat 80. czy 90. W jakiś tajemniczy sposób ta załoga potrafi połączyć radość i entuzjazm przypisywany zazwyczaj nowicjuszom z doświadczeniem ponad 15 lat grania w zespole.

Dostępna będzie również wersja winylowa-EP, która ukaże się w wyniku kooperacji Refuse Records (http://www.refusemusic.net), Black Wednesday Records (http://black-wednesday.pl) oraz Campary Records.

TRACK LIST
1. Głos

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


2. Wojenny (Ofiara)
3. PTSD
4. Recepta
5. Ziemia
6. Milcząca większość

CENA: 20zł + poczta
PRESSING INFO:
300 egz. CD (digipack)
ZAMÓWIENIA:
nopasaran@nopasaran.pl
ORDERING INFO:
If You want to order some records or other stuff from No Pasaran Distribution just contact with us: nopasaran@nopasaran.pl. We will get right back to you with the total price including shipping.
NO PASARAN RECORDS 035