0

LP/CD PRAWO DO JAZDY – S/T

pdj_400
PRAWO DO JAZDY to punk rock w czystej postaci tworzony przez załogę polskich punx mieszkających w Berlinie. W czasie swojego istnienia zespół wydał tylko demo oraz zagrał masę koncertów prawie w całej Europie. Kapela zakończyła działalność, jednak ekipa nadal jest aktywna na scenie hc/punk i udziela się m.in. w takich projektach jak: ZERUM, UNHAIM.

Płyta ukaże się w nakładzie 500 egzemplarzy wyłącznie w czarnym kolorze z dołączonym CD, na którym dodatkowo znajdą się utwory, które nie zmieściły się na winylu. Strona A to 7 numerów nagranych już praktycznie po zawieszeniu działalności, Strona B natomiast to 11 numerów z Recycling Punx Demo. Mastering całości wykonał Smok.

W Niemczech płyta dostępna będzie bezpośrednio od zespołu (Berlin) oraz w Contraszt! Records, na Białorusi dystrybucją zajmie się Potato, w Anglii natomiast 83 Records

TRACK LIST
Side A:
1. 123

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


2. Ballada
3. Fire
4. Fucked up world
5. HC
6. Kacowy

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


7. Szczury

Side B:
Recycling Punx Demo:
1. Ciuciubabka
2. Tylko nie ja
3. Ja się nie złapie
4. Dziewiąta
5. Bezkolizyjna mijanka
6. Oda do wolności
7. Garaż punk
8. Ja i ty
9. Prawo do jazdy
10. Załamka
11. Wooden gun (Dirt cover)

CENA: 35zł+poczta
PRESSING INFO:
500 egz. czarny winyl
ZAMÓWIENIA:
nopasaran@nopasaran.pl
ORDERING INFO:
If You want to order some records or other stuff from No Pasaran Distribution just contact with us: nopasaran@nopasaran.pl. We will get right back to you with the total price including shipping.
NO PASARAN RECORDS 043