0

CD HUMAN RIGHTS – DZIKIE ŻYCIE

no_pasaran_records-human_rights-dzikie_zycie_cd_400
HUMAN RIGHTS to debiutanckie wydawnictwo niekoniecznie debiutujących gości z miasta nad Wisłą. Towarzyskie spotkanie pięciu facetów, z których część maczała wcześniej palce w hc/punkowo/nois’owej formacji IŁ-62, a pozostali udzielali się w blackned death metalowym SOULLESS CARNAGE. Powodem nagrania materiału była chęć uratowania przed zapomnieniem kilku numerów, które wydawały się warte ocalenia oraz wkurw na coraz bardziej nachalne próby manipulacji naszym życiem, wszechobecnym oszustwem i próbami zmian priorytetów oraz szczuciem ludzi.
Jest więc ogień, jest trochę melodii i wpadające w ucho refreny a wszystko w klimacie hardcore. Dzika muzyka oraz pozytywne i proste w przekazie teksty, w których mowa o wolność, szacunku, współczuciu, tolerancji – tym wszystkim o czym coraz częściej zapominamy przygniatani brutalną i zakłamaną rzeczywistością.
Całość świetnie zagrana i nagrana.

Płyta ukaże się dzięki współpracy:
- BLACK WEDNESDAY RECORDS
- ZIMA RECORDS
- PASAŻER RECORDS
oraz NO PASARAN RECORDS

TRACK LIST
1. Dzikie Życie
2. Jeden Świat Wiele Kultur
3. Nasz Czas
4. Wolny Tybet
5. Zawsze Po Stronie Światła
6. Strach
7. Ogień
CENA: 10zł+poczta
PRESSING INFO:
500 egz.
ZAMÓWIENIA:
nopasaran@nopasaran.pl
ORDERING INFO:
If You want to order some records or other stuff from No Pasaran Distribution just contact with us: nopasaran@nopasaran.pl. We will get right back to you with the total price including shipping.
NO PASARAN RECORDS 052